• Emre İlhan
  Emre İlhan KBB Uzmanı

  Yaklaşık 15 yıldır sadece burun estetiği ameliyatlarıyla ilgilenen her gün daha iyisini isteyen Rinoteam ekibinin başıdır. Ameliyatınızın öncesinde tüm planlama ve muayenelerinizin yapılması, ameliyatınızın en özenli şekilde yapılması, ameliyat sonrası uzun dönem kontrollerinizin yapılması.

 • Özgül İlhan
  Özgül İlhan Cerrahi Asistan

  Ameliyat öncesinde bilgilendirilmeleriniz ve hemşirelik önerileri, ameliyat raporlarının düzenlenmesi ve arşivlenmesi, ameliyatınızın asistansı ve ameliyat sonrasındaki pansuman asistanslarınızda sizlerle birlikte olacak.

 • Cansu Arslan
  Cansu Arslan Cerrahi Asistan

  Ameliyat öncesinde bilgilendirilmeleriniz ve hemşirelik önerileri, ameliyat raporlarının düzenlenmesi ve arşivlenmesi, ameliyatınızın asistansı ve ameliyat sonrasındaki pansuman asistanslarınızda sizlerle birlikte olacak.

 • Burcu Çağlar
  Burcu Çağlar Hasta Koordinatörü

  Ameliyat tarihini düzenlenmesi, ameliyat öncesi ve sonrası görüşmelerinizin düzenlenmesi. Karşılanmanız ve konaklamanız ile ilgilenmektedir.

 • Ceylan Hızlı
  Ceylan Hızlı Klinik Asistan

  Tüm randevuların düzenlenmesi, tıbbi kayıtlarınız ve raporların düzenlenmesi, istatistik ve uzun dönem kontrollerin düzenlenmesiyle ilgilenmektedir.

 • Mustafa Kurt
  Mustafa Kurt Teknik Asistan

  Ameliyathanedeki tüm teknolojik araç gereçlerin bakımı ve kurulmasından sorumludur. Ayrıca konaklamanız ile ilgilenmektedir.

Emre İlhan Klinik Hizmet Felsefesi

 • Hastalarımızın istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlamak onlara yetkin ve tecrübeli bir ekip ile hem ameliyat öncesi bilgilendirmeler ve planlamalarda hem de ameliyat sonrasındaki bakım ve kontrol süreçlerinde en iyi şekilde ve onların ihtiyaçlarına göre hizmet vermek. Burun estetiği ve sağlığı konusunda özelleşmiş olarak uzun yıllardır bir arada çalışan bir ekibimizin olması, hem sağlıklı hem de güzel bir burna sahip olmak için bize başvuran hastalarımızın problemleri, kaygıları ve isteklerine daha hassas olmamızı ve bu şekilde kişiye özel bir yaklaşım ile ameliyat sürecinin planlayabilmemizi sağlıyor. Bu güne kadar emre ilhan kliniğini tercih eden 3000’e yakın hastamızın takımımıza öğrettiği en önemli şey her hastanın kendine özel bir hizmet alması gerektiğidir.

 

 • Cerrah olarak felsefem ise her hasta için alınabilecek en iyi sonucu almak, bunun için ameliyat öncesi görüşmelere ve ameliyata bir zaman limiti koymamaktır. Yani görüşmeler hastamız tam olarak kendini ifade edene kadar ameliyat ise yapılabilecek en iyi burun yapılana kadar sürer. En iyi sonucu alabilmek için ameliyatı mutlaka en ince ayrıntısına kadar hastalarım ile birlikte kişiye özel bir planlama ile planlarım.

 

 • Hastalarımızın ameliyat öncesindeki bilgilendirme ve planlamalarının eksiksiz olması, ameliyat sırasındaki konfor ve güvenlikleri ve ameliyat sonrası dönemde özellikle ameliyatın sağlık ile ilgili ve estetik açıdan tam olarak izlenmesi. Bizim takımımız aynen bir aile gibi. Her zaman yardımlaşan, hastalarımız için her zaman en iyisini isteyen, hastalarımızı sadece fiziksel olarak değil, aynı zamanda psikolojik olarak da ameliyata hazırlayan bir ekibiz. Yıllardır birlikte olduğumuz için neredeyse konuşmadan gözlerimizle anlaşabiliyoruz. Bu şekilde uzun zamandır birlikte ve tek bir konu ile ilgili uzmanlaşan bir ekibimiz olması ameliyat öncesi ve sonrası tüm süreçlerde %100 hasta memnuniyetine odaklı çalışmamızı ve önce her zaman hastayı düşünmemizi sağlıyor. Her zaman söylediğim Ben ve RinoTeam ekibi için her hastamız pırlanta değerinde.

 

Op. Dr. Emre İlhan

Profesyonel Ekip

Rinoteam Op. Dr. Emre İlhan tarafından estetik ameliyatlar için oluşturulmuş profesyonel bir ekiptir. Hasta karşılama, takip ve kontrollerde hastalarımızın tüm ihtiyaçları ekibimiz tarafından karşılanır.

Size Özel

Emre ilhan kliniğine burun estetiği ameliyatı için geldiğinizde tamamen size özel üç görüşme ayarlanır. Ameliyat gününüzden önce mutlaka kafanızdaki tüm soruları cevaplıyoruz. Size özel bir ameliyat tasarımı yapıyoruz. Yeni burnunuzun şekline birlikte karar veriyoruz. Bu yüzden de size özel üç görüşme yapıyoruz.

Konfor ve Güvenlik

Rinoteam olarak ameliyat öncesi ve sonrası konforunuz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ameliyatlarımızı Türkiye’nin en iyi kurumsal yapıya sahip hastanelerinde gerçekleştiriyoruz. Sizin sağlığınız bizim için her şeyden DEĞERLİ…

Bilimsel Çalışmalar

Burun estetiği başta olmak üzere yüz estetik cerrahisi ile ilgili bilimsel çalışmalar yaparak uluslararası platformda kongrelere katılıp, dünyadaki en yeni trendleri takip ediyoruz.

Ücret

Hastalarımıza fiyat konusunda farklılık ya da ayrıcalık oluşturmuyoruz. Bizim için standart fiyatlandırma sizin haklarınızı korumak adına değerli.

Kalite ve Güven

Hastalarımız için planladığımız ameliyat sürecinde asla kaliteden ödün vermiyoruz. Bizim için sizin memnuniyetiniz ve bize duyduğunuz güven her şeyden önemli. Op. Dr. Emre İlhan muayenehanesi bizim evimiz ve gelen hastalarımızı misafir kabul edip bize duydukları güveni boşa çıkarmamak için çok çalışıyoruz.

Hasta Takibi

Ameliyat sonrası tüm hastaları 2 yıl ücretsiz olarak takip ediyoruz. Ameliyat sonrası bütün hastalarımız 3 günde bir kontrole gelerek yakın gözlem altında muayene ediliyor. Tüm acil durumlar için 7/24 hastalarımız ekibimize ulaşabiliyor.

Adanmış Ruh

Emre İlhan Klinikte çalışan herkes burun estetiği ameliyatı sürecinde konforunuz, güvenliğiniz ve sonrasındaki mutluluğunuz için adanmış bir şevkle çalışır.

İşine Aşık Ekip

Burun estetiği yapmak bizim için sadece bir iş değil. Ameliyat sonrası dönemde sizin gülen yüzlerinizi görmek için aşkla çalışıyoruz.

Start typing and press Enter to search